Malá Paříž Bowling League

Jaro 2019

Home | Výsledky | Tabulka | Muži | Ženy | Rozlosování | Propozice | Fotky
 
Zápas č. 42 ze dne 02.05.2019
Matthews Company4-1Střelci
MATĚJŮ Jaromír133-110TĚŽKÁ Mája
MATĚJŮ Brigita152434-449172ŠVÉDA Michal
MATĚJŮ Filip149-(+15)167KOCÚROVÁ Iva
 
MATĚJŮ Jaromír160-197ŠVÉDA Michal
MATĚJŮ Brigita146500-41098KOCÚROVÁ Iva
MATĚJŮ Filip194(+90)-115TĚŽKÁ Mája
 
MATĚJŮ Jaromír164-103TĚŽKÁ Mája
MATĚJŮ Brigita187587-396191ŠVÉDA Michal
MATĚJŮ Filip236(+191)-102KOCÚROVÁ Iva
 
MATĚJŮ Matyáš153-93HORÁKOVÁ Leona
MATĚJŮ Jaromír144430-39193NEUBAUER Rosťa
MATĚJŮ Brigita133(+39)-205ŠVÉDA Michal
1951-1646
(+305)
 

 
Zápas č. 40 ze dne 01.05.2019
Šedý vlk a vlčice5-0Grácie
ŠACHEROVÁ Andrea102-163MATĚJŮ Hana
BARTOŇKOVÁ Marie132366-34586DOLEŽALOVÁ Martina
DVOŘÁČKOVÁ Míša132(+21)-96DOLEŽALOVÁ Helena
 
PETERKOVÁ Radka167-196MATĚJŮ Hana
DVOŘÁČKOVÁ Gabča142424-419100DUŠILOVÁ Simona
BARTOŇKOVÁ Marie115(+5)-123DOLEŽALOVÁ Helena
 
ŠACHEROVÁ Andrea118-132MATĚJŮ Hana
BARTOŇKOVÁ Marie141362-32171DOLEŽALOVÁ Martina
DVOŘÁČKOVÁ Míša103(+41)-118DUŠILOVÁ Simona
 
PETERKOVÁ Radka133-58DOLEŽALOVÁ Martina
DVOŘÁČKOVÁ Gabča100347-284111DUŠILOVÁ Simona
ŠACHEROVÁ Andrea114(+63)-115DOLEŽALOVÁ Helena
1499-1369
(+130)
 

 
Zápas č. 41 ze dne 29.04.2019
Los Invalidos0-5RB Team
URBAN Petr121-144VALÍČKOVÁ Martina
VAŠINA Tomáš133401-506160KUČA Tomáš
ŽATECKÝ Jaroslav147-(+105)202RÖSSLER Milan
 
URBAN Petr124-132VALÍČKOVÁ Martina
VAŠINA Tomáš156435-484159KUČA Tomáš
ŽATECKÝ Jaroslav155-(+49)193RÖSSLER Milan
 
KADLEC Jan172-118VALÍČKOVÁ Martina
LAKOTOVÁ Jana114431-540199KUČA Tomáš
VAŠINA Tomáš145-(+109)223RÖSSLER Milan
 
KADLEC Jan198-137VALÍČKOVÁ Martina
ŽATECKÝ Jaroslav151482-532226KUČA Tomáš
VAŠINA Tomáš133-(+50)169RÖSSLER Milan
1749-2062
(+313)
 

 
Zápas č. 37 ze dne 29.04.2019
Pohodáři4-1Matthews Company
JELÍNEK Libor145-125MATĚJŮ Matyáš
PAČÍNKOVÁ Alena180454-427160MATĚJŮ Jaromír
JELÍNEK Radek129(+27)-142MATĚJŮ Brigita
 
DVOŘÁČEK Stanislav175-167MATĚJŮ Jaromír
PAČÍNKOVÁ Alena179521-473158MATĚJŮ Matyáš
JELÍNEK Radek167(+48)-148MATĚJŮ Brigita
 
VYBÍHAL Petr169-128MATĚJŮ Jaromír
PAČÍNKOVÁ Alena168504-449145MATĚJŮ Brigita
DVOŘÁČEK Stanislav167(+55)-176MATĚJŮ Filip
 
VYBÍHAL Petr192-150MATĚJŮ Jaromír
JELÍNEK Radek133460-466146MATĚJŮ Brigita
DVOŘÁČEK Stanislav135-(+6)170MATĚJŮ Filip
1939-1815
(+124)
 

 
Zápas č. 39 ze dne 25.04.2019
Střelci1-4Los Invalidos
HORÁKOVÁ Leona108-221KADLEC Jan
TĚŽKÁ Mája84332-494159URBAN Petr
ŠVÉDA Michal140-(+162)114VAŠINA Tomáš
 
HORÁKOVÁ Leona105-171KADLEC Jan
ŠVÉDA Michal173385-444126LAKOTOVÁ Jana
KOCÚROVÁ Iva107-(+59)147VAŠINA Tomáš
 
HORÁKOVÁ Leona143-148KADLEC Jan
TĚŽKÁ Mája136444-391102URBAN Petr
KOCÚROVÁ Iva165(+53)-141VAŠINA Tomáš
 
ŠVÉDA Michal153-172KADLEC Jan
TĚŽKÁ Mája128407-429140URBAN Petr
KOCÚROVÁ Iva126-(+22)117VAŠINA Tomáš
1568-1758
(+190)
 

 
Zápas č. 38 ze dne 24.04.2019
RB Team5-0Šedý vlk a vlčice
VALÍČKOVÁ Martina134-102BARTOŇKOVÁ Marie
KUČA Tomáš163498-389141ŠACHEROVÁ Andrea
RÖSSLER Milan201(+109)-146DVOŘÁČKOVÁ Míša
 
VALÍČKOVÁ Martina130-145DVOŘÁČKOVÁ Gabča
KUČA Tomáš168488-415160PETERKOVÁ Radka
RÖSSLER Milan190(+73)-110DVOŘÁČKOVÁ Míša
 
VALÍČKOVÁ Martina174-114BARTOŇKOVÁ Marie
KUČA Tomáš200546-376112ŠACHEROVÁ Andrea
RÖSSLER Milan172(+170)-150DVOŘÁČKOVÁ Míša
 
VALÍČKOVÁ Martina140-98DVOŘÁČKOVÁ Gabča
KUČA Tomáš209532-373134PETERKOVÁ Radka
RÖSSLER Milan183(+159)-141ŠACHEROVÁ Andrea
2064-1553
(+511)
 

 
Zápas č. 34 ze dne 18.04.2019
Grácie0-5RB Team
DUŠILOVÁ Simona108-119VALÍČKOVÁ Martina
DOLEŽALOVÁ Martina115327-443203RÖSSLER Milan
DOLEŽALOVÁ Helena104-(+116)121HUDSKÝ Petr
 
DOLEŽALOVÁ Martina62-175VALÍČKOVÁ Martina
DOLEŽALOVÁ Helena92258-505177RÖSSLER Milan
DUŠILOVÁ Simona104-(+247)153HUDSKÝ Petr
 
DUŠILOVÁ Simona122-123VALÍČKOVÁ Martina
DOLEŽALOVÁ Martina109360-488214RÖSSLER Milan
DOLEŽALOVÁ Helena129-(+128)151HUDSKÝ Petr
 
DUŠILOVÁ Simona117-152VALÍČKOVÁ Martina
DOLEŽALOVÁ Martina102335-450191RÖSSLER Milan
DOLEŽALOVÁ Helena116-(+115)107HUDSKÝ Petr
1280-1886
(+606)
 

 
Zápas č. 35 ze dne 17.04.2019
Los Invalidos1-4Pohodáři
VAŠINA Tomáš119-156JELÍNEK Libor
URBAN Petr134433-463127PAČÍNKOVÁ Alena
KADLEC Jan180-(+30)180JELÍNEK Radek
 
ŽATECKÝ Jaroslav194-103VYBÍHAL Petr
URBAN Petr143526-422152DVOŘÁČEK Stanislav
KADLEC Jan189(+104)-167JELÍNEK Radek
 
KADLEC Jan188-143DVOŘÁČEK Stanislav
ŽATECKÝ Jaroslav174457-477158PAČÍNKOVÁ Alena
VAŠINA Tomáš95-(+20)176JELÍNEK Radek
 
VAŠINA Tomáš130-190DVOŘÁČEK Stanislav
URBAN Petr172433-535163PAČÍNKOVÁ Alena
ŽATECKÝ Jaroslav131-(+102)182JELÍNEK Radek
1849-1897
(+48)
 

 
Zápas č. 36 ze dne 16.04.2019
Šedý vlk a vlčice1-4Střelci
DVOŘÁČKOVÁ Míša169-173ŠVÉDA Michal
ŠACHEROVÁ Andrea115477-38291TĚŽKÁ Mája
HAMERSKÝ Miloslav193(+95)-118KOCÚROVÁ Iva
 
PETERKOVÁ Radka150-153ŠVÉDA Michal
DVOŘÁČKOVÁ Gabča124421-479193TĚŽKÁ Mája
BARTOŇKOVÁ Marie147-(+58)133KOCÚROVÁ Iva
 
DVOŘÁČKOVÁ Míša113-232ŠVÉDA Michal
ŠACHEROVÁ Andrea103351-501126TĚŽKÁ Mája
HAMERSKÝ Miloslav135-(+150)143KOCÚROVÁ Iva
 
PETERKOVÁ Radka144-156ŠVÉDA Michal
DVOŘÁČKOVÁ Gabča128398-436134TĚŽKÁ Mája
BARTOŇKOVÁ Marie126-(+38)146KOCÚROVÁ Iva
1647-1798
(+151)
 

 
Zápas č. 33 ze dne 11.04.2019
Střelci5-0Grácie
HORÁKOVÁ Leona125-132MATĚJŮ Hana
ŠVÉDA Michal173403-347102DOLEŽALOVÁ Martina
KOCÚROVÁ Iva105(+56)-113DOLEŽALOVÁ Helena
 
HORÁKOVÁ Leona143-138MATĚJŮ Hana
TĚŽKÁ Mája116381-29873DOLEŽALOVÁ Martina
ŠVÉDA Michal122(+83)-87DOLEŽALOVÁ Helena
 
HORÁKOVÁ Leona140-100DUŠILOVÁ Simona
TĚŽKÁ Mája133363-28074DOLEŽALOVÁ Martina
KOCÚROVÁ Iva90(+83)-106DOLEŽALOVÁ Helena
 
HORÁKOVÁ Leona130-81DOLEŽALOVÁ Martina
TĚŽKÁ Mája128416-297118DUŠILOVÁ Simona
ŠVÉDA Michal158(+119)-98DOLEŽALOVÁ Helena
1563-1222
(+341)
 

 
Zápas č. 32 ze dne 10.04.2019
Pohodáři5-0Šedý vlk a vlčice
JOKEŠ Radek138-81ŠACHEROVÁ Andrea
PAČÍNKOVÁ Alena170465-331141DVOŘÁČKOVÁ Míša
DVOŘÁČEK Stanislav157(+134)-109DVOŘÁČKOVÁ Gabča
 
JOKEŠ Radek142-163HAMERSKÝ Miloslav
PAČÍNKOVÁ Alena177475-399114PETERKOVÁ Radka
JELÍNEK Radek156(+76)-122BARTOŇKOVÁ Marie
 
DVOŘÁČEK Stanislav137-131ŠACHEROVÁ Andrea
PAČÍNKOVÁ Alena137416-379123DVOŘÁČKOVÁ Gabča
JELÍNEK Radek142(+37)-125DVOŘÁČKOVÁ Míša
 
JOKEŠ Radek227-155HAMERSKÝ Miloslav
DVOŘÁČEK Stanislav203626-423132PETERKOVÁ Radka
JELÍNEK Radek196(+203)-136BARTOŇKOVÁ Marie
1982-1532
(+450)
 

 
Zápas č. 31 ze dne 09.04.2019
Matthews Company2-3Los Invalidos
MATĚJŮ Matyáš124-205KADLEC Jan
MATĚJŮ Jaromír165456-450124VAŠINA Tomáš
MATĚJŮ Brigita167(+6)-121URBAN Petr
 
MATĚJŮ Jaromír156-177KADLEC Jan
MATĚJŮ Brigita134501-422126VAŠINA Tomáš
MATĚJŮ Filip211(+79)-119URBAN Petr
 
MATĚJŮ Jaromír140-170KADLEC Jan
MATĚJŮ Brigita137483-491131VAŠINA Tomáš
MATĚJŮ Filip206-(+8)190URBAN Petr
 
MATĚJŮ Matyáš126-206KADLEC Jan
MATĚJŮ Jaromír129374-488133VAŠINA Tomáš
MATĚJŮ Filip119-(+114)149URBAN Petr
1814-1851
(+37)
 

 
Zápas č. 30 ze dne 04.04.2019
RB Team5-0Střelci
VALÍČKOVÁ Martina109-165HORÁKOVÁ Leona
KUČA Tomáš164463-446180ŠVÉDA Michal
RÖSSLER Milan190(+17)-101TĚŽKÁ Mája
 
VALÍČKOVÁ Martina131-132HORÁKOVÁ Leona
KUČA Tomáš189478-348134TĚŽKÁ Mája
RÖSSLER Milan158(+130)-82KOCÚROVÁ Iva
 
VALÍČKOVÁ Martina145-158ŠVÉDA Michal
KUČA Tomáš166542-352102TĚŽKÁ Mája
RÖSSLER Milan231(+190)-92KOCÚROVÁ Iva
 
VALÍČKOVÁ Martina160-111HORÁKOVÁ Leona
KUČA Tomáš172501-428137TĚŽKÁ Mája
RÖSSLER Milan169(+73)-180ŠVÉDA Michal
1984-1574
(+410)
 

 
Zápas č. 30 ze dne 03.04.2019
Šedý vlk a vlčice0-5Matthews Company
DVOŘÁČKOVÁ Míša117-114MATĚJŮ Matyáš
ŠACHEROVÁ Andrea93336-397114MATĚJŮ Jaromír
DVOŘÁČKOVÁ Gabča126-(+61)169MATĚJŮ Brigita
 
PETERKOVÁ Radka121-140MATĚJŮ Matyáš
DVOŘÁČKOVÁ Gabča131366-437143MATĚJŮ Jaromír
DVOŘÁČKOVÁ Míša114-(+71)154MATĚJŮ Brigita
 
DVOŘÁČKOVÁ Míša104-148MATĚJŮ Matyáš
ŠACHEROVÁ Andrea150419-459145MATĚJŮ Jaromír
PETERKOVÁ Radka165-(+40)166MATĚJŮ Brigita
 
ŠACHEROVÁ Andrea146-128MATĚJŮ Jaromír
PETERKOVÁ Radka143365-377105MATĚJŮ Brigita
DVOŘÁČKOVÁ Gabča76-(+12)144MATĚJŮ Filip
1486-1670
(+184)
 

 
Zápas č. 28 ze dne 02.04.2019
Grácie0-5Pohodáři
MATĚJŮ Hana157-158DVOŘÁČEK Stanislav
DOLEŽALOVÁ Martina98348-490182PAČÍNKOVÁ Alena
DOLEŽALOVÁ Helena93-(+142)150JELÍNEK Radek
 
MATĚJŮ Hana142-112DVOŘÁČEK Stanislav
DOLEŽALOVÁ Martina99352-407146PAČÍNKOVÁ Alena
DUŠILOVÁ Simona111-(+55)149JELÍNEK Radek
 
DOLEŽALOVÁ Martina112-212DVOŘÁČEK Stanislav
DUŠILOVÁ Simona169401-515147PAČÍNKOVÁ Alena
DOLEŽALOVÁ Helena120-(+114)156JELÍNEK Radek
 
MATĚJŮ Hana121-135DVOŘÁČEK Stanislav
DUŠILOVÁ Simona142351-447149PAČÍNKOVÁ Alena
DOLEŽALOVÁ Helena88-(+96)163JELÍNEK Radek
1452-1859
(+407)
 

 
Zápas č. 29 ze dne 01.04.2019
Pohodáři3-2RB Team
VYBÍHAL Petr153-128VALÍČKOVÁ Martina
PAČÍNKOVÁ Alena201541-560204KUČA Tomáš
JELÍNEK Radek187-(+19)228RÖSSLER Milan
 
VYBÍHAL Petr136-174VALÍČKOVÁ Martina
PAČÍNKOVÁ Alena183517-552205KUČA Tomáš
JELÍNEK Radek198-(+35)173RÖSSLER Milan
 
JELÍNEK Libor161-118VALÍČKOVÁ Martina
PAČÍNKOVÁ Alena167497-439178KUČA Tomáš
JELÍNEK Radek169(+58)-143RÖSSLER Milan
 
JELÍNEK Libor158-107VALÍČKOVÁ Martina
PAČÍNKOVÁ Alena146506-437147KUČA Tomáš
JELÍNEK Radek202(+69)-183RÖSSLER Milan
2061-1988
(+73)
 

 
Zápas č. 27 ze dne 28.03.2019
Matthews Company4-1Grácie
MATĚJŮ Matyáš103-150MATĚJŮ Hana
MATĚJŮ Brigita132390-419160DOLEŽALOVÁ Martina
MATĚJŮ Filip155-(+29)109DOLEŽALOVÁ Helena
 
MATĚJŮ Matyáš121-122MATĚJŮ Hana
MATĚJŮ Brigita146417-367121DUŠILOVÁ Simona
MATĚJŮ Filip150(+50)-124DOLEŽALOVÁ Helena
 
MATĚJŮ Matyáš125-156MATĚJŮ Hana
MATĚJŮ Brigita158432-423119DOLEŽALOVÁ Martina
MATĚJŮ Filip149(+9)-148DUŠILOVÁ Simona
 
MATĚJŮ Matyáš151-147DUŠILOVÁ Simona
MATĚJŮ Brigita145491-32592DOLEŽALOVÁ Martina
MATĚJŮ Filip195(+166)-86DOLEŽALOVÁ Helena
1730-1534
(+196)
 

 
Zápas č. 0 ze dne 26.03.2019
Los Invalidos4-1Šedý vlk a vlčice
VAŠINA Tomáš125-146DVOŘÁČKOVÁ Míša
URBAN Petr81332-398117DVOŘÁČKOVÁ Gabča
LAKOTOVÁ Jana126-(+66)135HAMERSKÝ Miloslav
 
VAŠINA Tomáš145-122BARTOŇKOVÁ Marie
URBAN Petr92372-350105ŠACHEROVÁ Andrea
LAKOTOVÁ Jana135(+22)-123PETERKOVÁ Radka
 
VAŠINA Tomáš143-158DVOŘÁČKOVÁ Míša
URBAN Petr144474-36594DVOŘÁČKOVÁ Gabča
LAKOTOVÁ Jana187(+109)-113HAMERSKÝ Miloslav
 
VAŠINA Tomáš201-149BARTOŇKOVÁ Marie
URBAN Petr151470-35393ŠACHEROVÁ Andrea
LAKOTOVÁ Jana118(+117)-111PETERKOVÁ Radka
1648-1466
(+182)
 

 
Zápas č. 24 ze dne 21.03.2019
Střelci1-4Pohodáři
ŠVÉDA Michal184-187JELÍNEK Libor
VESELÝ Kamil84372-472117JOKEŠ Radek
TĚŽKÁ Mája104-(+100)168JELÍNEK Radek
 
ŠVÉDA Michal178-183JELÍNEK Libor
VESELÝ Kamil164471-557166DVOŘÁČEK Stanislav
KOCÚROVÁ Iva129-(+86)208JELÍNEK Radek
 
VESELÝ Kamil111-158JELÍNEK Libor
TĚŽKÁ Mája96330-444142JOKEŠ Radek
KOCÚROVÁ Iva123-(+114)144DVOŘÁČEK Stanislav
 
ŠVÉDA Michal151-134JELÍNEK Radek
TĚŽKÁ Mája112439-417135JOKEŠ Radek
KOCÚROVÁ Iva176(+22)-148DVOŘÁČEK Stanislav
1612-1890
(+278)
 

 
Zápas č. 23 ze dne 20.03.2019
Grácie0-5Los Invalidos
MATĚJŮ Hana149-132VAŠINA Tomáš
DOLEŽALOVÁ Martina76311-36197URBAN Petr
DOLEŽALOVÁ Helena86-(+50)132ŽATECKÝ Jaroslav
 
DUŠILOVÁ Simona139-94VAŠINA Tomáš
DOLEŽALOVÁ Martina78333-364135LAKOTOVÁ Jana
DOLEŽALOVÁ Helena116-(+31)135ŽATECKÝ Jaroslav
 
DUŠILOVÁ Simona153-162VAŠINA Tomáš
DOLEŽALOVÁ Martina64318-483174URBAN Petr
DOLEŽALOVÁ Helena101-(+165)147LAKOTOVÁ Jana
 
DOLEŽALOVÁ Martina112-167ŽATECKÝ Jaroslav
DUŠILOVÁ Simona88352-428134URBAN Petr
DOLEŽALOVÁ Helena152-(+76)127LAKOTOVÁ Jana
1314-1636
(+322)
 

 
Zápas č. 22 ze dne 19.03.2019
RB Team4-1Matthews Company
VALÍČKOVÁ Martina118-130MATĚJŮ Matyáš
KUČA Tomáš171488-396132MATĚJŮ Jaromír
RÖSSLER Milan199(+92)-134MATĚJŮ Filip
 
VALÍČKOVÁ Martina111-162MATĚJŮ Matyáš
KUČA Tomáš183496-516190MATĚJŮ Jaromír
RÖSSLER Milan202-(+20)164MATĚJŮ Brigita
 
VALÍČKOVÁ Martina150-168MATĚJŮ Matyáš
KUČA Tomáš181547-495141MATĚJŮ Brigita
RÖSSLER Milan216(+52)-186MATĚJŮ Filip
 
VALÍČKOVÁ Martina150-160MATĚJŮ Jaromír
KUČA Tomáš193507-418136MATĚJŮ Brigita
RÖSSLER Milan164(+89)-122MATĚJŮ Filip
2038-1825
(+213)
 

 
Zápas č. 7 ze dne 18.03.2019
Pohodáři5-0Grácie
VYBÍHAL Petr129-140MATĚJŮ Hana
JELÍNEK Radek124392-31672DOLEŽALOVÁ Martina
DVOŘÁČEK Stanislav139(+76)-104DOLEŽALOVÁ Helena
 
JELÍNEK Libor119-96DUŠILOVÁ Simona
JELÍNEK Radek154449-306112DOLEŽALOVÁ Martina
DVOŘÁČEK Stanislav176(+143)-98DOLEŽALOVÁ Helena
 
JELÍNEK Libor146-120MATĚJŮ Hana
JELÍNEK Radek168472-372152DUŠILOVÁ Simona
VYBÍHAL Petr158(+100)-100DOLEŽALOVÁ Helena
 
JELÍNEK Libor139-111DUŠILOVÁ Simona
DVOŘÁČEK Stanislav184472-352112DOLEŽALOVÁ Martina
VYBÍHAL Petr149(+120)-129DOLEŽALOVÁ Helena
1785-1346
(+439)
 

 
Zápas č. 21 ze dne 14.03.2019
Střelci0-5Matthews Company
HORÁKOVÁ Leona101-142MATĚJŮ Matyáš
ŠVÉDA Michal154335-437148MATĚJŮ Brigita
TĚŽKÁ Mája80-(+102)147MATĚJŮ Jaromír
 
ŠVÉDA Michal158-120MATĚJŮ Matyáš
KOCÚROVÁ Iva62315-434148MATĚJŮ Brigita
NEUBAUER Rosťa95-(+119)166MATĚJŮ Jaromír
 
HORÁKOVÁ Leona128-153MATĚJŮ Matyáš
TĚŽKÁ Mája98400-480199MATĚJŮ Brigita
ŠVÉDA Michal174-(+80)128MATĚJŮ Jaromír
 
HORÁKOVÁ Leona145-114MATĚJŮ Matyáš
NEUBAUER Rosťa77344-416176MATĚJŮ Brigita
TĚŽKÁ Mája122-(+72)126MATĚJŮ Jaromír
1394-1767
(+373)
 

 
Zápas č. 20 ze dne 13.03.2019
RB Team5-0Los Invalidos
VALÍČKOVÁ Martina111-126VAŠINA Tomáš
KUČA Tomáš167437-393118URBAN Petr
RÖSSLER Milan159(+44)-149LAKOTOVÁ Jana
 
VALÍČKOVÁ Martina108-103VAŠINA Tomáš
KUČA Tomáš182456-383124URBAN Petr
RÖSSLER Milan166(+73)-156LAKOTOVÁ Jana
 
VALÍČKOVÁ Martina110-132VAŠINA Tomáš
KUČA Tomáš146477-36093URBAN Petr
RÖSSLER Milan221(+117)-135LAKOTOVÁ Jana
 
VALÍČKOVÁ Martina144-118VAŠINA Tomáš
KUČA Tomáš223604-389133URBAN Petr
RÖSSLER Milan237(+215)-138LAKOTOVÁ Jana
1974-1525
(+449)
 

 
Zápas č. 19 ze dne 12.03.2019
Grácie0-5Šedý vlk a vlčice
DUŠILOVÁ Simona107-109DVOŘÁČKOVÁ Gabča
DOLEŽALOVÁ Martina98330-390150DVOŘÁČKOVÁ Míša
DOLEŽALOVÁ Helena125-(+60)131HAMERSKÝ Miloslav
 
DUŠILOVÁ Simona99-103BARTOŇKOVÁ Marie
DOLEŽALOVÁ Martina75278-34882ŠACHEROVÁ Justýna
DOLEŽALOVÁ Helena104-(+70)163HAMERSKÝ Miloslav
 
MATĚJŮ Hana118-121DVOŘÁČKOVÁ Míša
DOLEŽALOVÁ Martina65305-443158DVOŘÁČKOVÁ Gabča
DOLEŽALOVÁ Helena122-(+138)164HAMERSKÝ Miloslav
 
MATĚJŮ Hana116-94ŠACHEROVÁ Justýna
DOLEŽALOVÁ Martina90302-408143BARTOŇKOVÁ Marie
DOLEŽALOVÁ Helena96-(+106)171HAMERSKÝ Miloslav
1215-1589
(+374)
 

 
Zápas č. 18 ze dne 07.03.2019
Los Invalidos4-1Střelci
KADLEC Jan147-118HORÁKOVÁ Leona
ŽATECKÝ Jaroslav159463-384164ŠVÉDA Michal
URBAN Petr157(+79)-102TĚŽKÁ Mája
 
LAKOTOVÁ Jana157-213ŠVÉDA Michal
ŽATECKÝ Jaroslav191509-427107TĚŽKÁ Mája
URBAN Petr161(+82)-107KOCÚROVÁ Iva
 
LAKOTOVÁ Jana121-115HORÁKOVÁ Leona
ŽATECKÝ Jaroslav168430-29383TĚŽKÁ Mája
URBAN Petr141(+137)-95KOCÚROVÁ Iva
 
LAKOTOVÁ Jana121-136HORÁKOVÁ Leona
ŽATECKÝ Jaroslav117373-419154ŠVÉDA Michal
URBAN Petr135-(+46)129KOCÚROVÁ Iva
1775-1523
(+252)
 

 
Zápas č. 17 ze dne 06.03.2019
RB Team5-0Šedý vlk a vlčice
VALÍČKOVÁ Martina143-98BARTOŇKOVÁ Marie
KUČA Tomáš145530-30880ŠACHEROVÁ Andrea
RÖSSLER Milan242(+222)-130HAMERSKÝ Miloslav
 
VALÍČKOVÁ Martina147-103DVOŘÁČKOVÁ Míša
KUČA Tomáš143471-26177ŠACHEROVÁ Justýna
RÖSSLER Milan181(+210)-81DVOŘÁČKOVÁ Gabča
 
VALÍČKOVÁ Martina120-155PETERKOVÁ Radka
KUČA Tomáš220532-443130ŠACHEROVÁ Andrea
RÖSSLER Milan192(+89)-158HAMERSKÝ Miloslav
 
VALÍČKOVÁ Martina134-121ŠACHEROVÁ Justýna
KUČA Tomáš192528-391125DVOŘÁČKOVÁ Gabča
RÖSSLER Milan202(+137)-145DVOŘÁČKOVÁ Míša
2061-1403
(+658)
 

 
Zápas č. 16 ze dne 05.03.2019
Matthews Company4-1Pohodáři
MATĚJŮ Matyáš160-148VYBÍHAL Petr
MATĚJŮ Brigita136544-428162JELÍNEK Radek
MATĚJŮ Filip248(+116)-118DVOŘÁČEK Stanislav
 
MATĚJŮ Matyáš122-169VYBÍHAL Petr
MATĚJŮ Jaromír150452-494167JELÍNEK Radek
MATĚJŮ Filip180-(+42)158DVOŘÁČEK Stanislav
 
MATĚJŮ Jaromír172-154VYBÍHAL Petr
MATĚJŮ Brigita160512-453176JELÍNEK Radek
MATĚJŮ Filip180(+59)-123DVOŘÁČEK Stanislav
 
MATĚJŮ Matyáš134-148VYBÍHAL Petr
MATĚJŮ Jaromír192490-466187JELÍNEK Radek
MATĚJŮ Filip164(+24)-131DVOŘÁČEK Stanislav
1998-1841
(+157)
 

 
Zápas č. 15 ze dne 28.02.2019
Střelci3-2Šedý vlk a vlčice
ŠVÉDA Michal139-77DVOŘÁČKOVÁ Gabča
TĚŽKÁ Mája88354-351124DVOŘÁČKOVÁ Míša
KOCÚROVÁ Iva127(+3)-150HAMERSKÝ Miloslav
 
HORÁKOVÁ Leona137-94ŠACHEROVÁ Andrea
ŠVÉDA Michal177442-25880ŠACHEROVÁ Justýna
KOCÚROVÁ Iva128(+184)-84PETERKOVÁ Radka
 
HORÁKOVÁ Leona152-96DVOŘÁČKOVÁ Gabča
TĚŽKÁ Mája86378-399130DVOŘÁČKOVÁ Míša
ŠVÉDA Michal140-(+21)173HAMERSKÝ Miloslav
 
HORÁKOVÁ Leona114-138PETERKOVÁ Radka
TĚŽKÁ Mája74303-42597ŠACHEROVÁ Andrea
KOCÚROVÁ Iva115-(+122)190HAMERSKÝ Miloslav
1477-1433
(+44)
 

 
Zápas č. 14 ze dne 27.02.2019
Pohodáři4-1Los Invalidos
DVOŘÁČEK Stanislav141-136KADLEC Jan
JOKEŠ Radek123442-443171ŠTĚRBA Martin
VYBÍHAL Petr178-(+1)136LAKOTOVÁ Jana
 
DVOŘÁČEK Stanislav215-238KADLEC Jan
JOKEŠ Radek140530-469111ŠTĚRBA Martin
VYBÍHAL Petr175(+61)-120LAKOTOVÁ Jana
 
DVOŘÁČEK Stanislav129-156KADLEC Jan
JOKEŠ Radek140449-398114ŠTĚRBA Martin
VYBÍHAL Petr180(+51)-128LAKOTOVÁ Jana
 
DVOŘÁČEK Stanislav124-159KADLEC Jan
JELÍNEK Radek180434-396131ŠTĚRBA Martin
VYBÍHAL Petr130(+38)-106LAKOTOVÁ Jana
1855-1706
(+149)
 

 
Zápas č. 13 ze dne 26.02.2019
RB Team5-0Grácie
VALÍČKOVÁ Martina95-108MATĚJŮ Hana
KUČA Tomáš198485-28089DOLEŽALOVÁ Martina
RÖSSLER Milan192(+205)-83DOLEŽALOVÁ Helena
 
VALÍČKOVÁ Martina103-118MATĚJŮ Hana
KUČA Tomáš133429-28476DOLEŽALOVÁ Martina
RÖSSLER Milan193(+145)-90DOLEŽALOVÁ Helena
 
VALÍČKOVÁ Martina98-83DUŠILOVÁ Simona
KUČA Tomáš156520-23980DOLEŽALOVÁ Martina
RÖSSLER Milan266(+281)-76DOLEŽALOVÁ Helena
 
VALÍČKOVÁ Martina127-77DUŠILOVÁ Simona
KUČA Tomáš153524-26585DOLEŽALOVÁ Martina
RÖSSLER Milan244(+259)-103DOLEŽALOVÁ Helena
1958-1068
(+890)
 

 
Zápas č. 12 ze dne 21.02.2019
Grácie2-3Střelci
MATĚJŮ Hana107-70HORÁKOVÁ Leona
DOLEŽALOVÁ Martina99338-30467TĚŽKÁ Mája
DOLEŽALOVÁ Helena132(+34)-167ŠVÉDA Michal
 
MATĚJŮ Hana118-114ŠVÉDA Michal
DOLEŽALOVÁ Martina97313-331105KOCÚROVÁ Iva
DOLEŽALOVÁ Helena98-(+18)112HORÁKOVÁ Leona
 
DUŠILOVÁ Simona128-96HORÁKOVÁ Leona
DOLEŽALOVÁ Martina102317-25880TĚŽKÁ Mája
DOLEŽALOVÁ Helena87(+59)-82KOCÚROVÁ Iva
 
DUŠILOVÁ Simona92-76TĚŽKÁ Mája
DOLEŽALOVÁ Martina86271-353159ŠVÉDA Michal
DOLEŽALOVÁ Helena93-(+82)118KOCÚROVÁ Iva
1239-1246
(+7)
 

 
Zápas č. 11 ze dne 20.02.2019
Šedý vlk a vlčice0-5Pohodáři
DVOŘÁČKOVÁ Gabča102-140VYBÍHAL Petr
DVOŘÁČKOVÁ Míša147377-484152PAČÍNKOVÁ Alena
HAMERSKÝ Miloslav128-(+107)192JELÍNEK Radek
 
PETERKOVÁ Radka127-128JOKEŠ Radek
ŠACHEROVÁ Bára94317-440141JELÍNEK Libor
ŠACHEROVÁ Andrea96-(+123)171JELÍNEK Radek
 
DVOŘÁČKOVÁ Gabča72-141JELÍNEK Libor
DVOŘÁČKOVÁ Míša122348-442162PAČÍNKOVÁ Alena
HAMERSKÝ Miloslav154-(+94)139JOKEŠ Radek
 
PETERKOVÁ Radka147-157VYBÍHAL Petr
ŠACHEROVÁ Bára66323-506152PAČÍNKOVÁ Alena
ŠACHEROVÁ Andrea110-(+183)197JELÍNEK Radek
1365-1872
(+507)
 

 
Zápas č. 10 ze dne 19.02.2019
Los Invalidos1-4Matthews Company
URBAN Petr127-144MATĚJŮ Matyáš
ŽATECKÝ Jaroslav158419-456143MATĚJŮ Jaromír
LAKOTOVÁ Jana134-(+37)169MATĚJŮ Brigita
 
URBAN Petr127-115MATĚJŮ Matyáš
ŽATECKÝ Jaroslav128410-370107MATĚJŮ Jaromír
LAKOTOVÁ Jana155(+40)-148MATĚJŮ Brigita
 
URBAN Petr106-158MATĚJŮ Matyáš
ŽATECKÝ Jaroslav124364-438128MATĚJŮ Jaromír
LAKOTOVÁ Jana134-(+74)152MATĚJŮ Filip
 
URBAN Petr109-155MATĚJŮ Matyáš
ŽATECKÝ Jaroslav150428-561181MATĚJŮ Brigita
LAKOTOVÁ Jana169-(+133)225MATĚJŮ Filip
1621-1825
(+204)
 

 
Zápas č. 9 ze dne 14.02.2019
Střelci0-5RB Team
ŠVÉDA Michal154-133VALÍČKOVÁ Martina
TĚŽKÁ Mája84334-424141KUČA Tomáš
KOCÚROVÁ Iva96-(+90)150RÖSSLER Milan
 
HORÁKOVÁ Leona102-159VALÍČEK Robert
ŠVÉDA Michal114328-508155KUČA Tomáš
TĚŽKÁ Mája112-(+180)194RÖSSLER Milan
 
ŠVÉDA Michal143-162VALÍČEK Robert
HORÁKOVÁ Leona124381-461114VALÍČKOVÁ Martina
KOCÚROVÁ Iva114-(+80)185RÖSSLER Milan
 
HORÁKOVÁ Leona95-213VALÍČEK Robert
TĚŽKÁ Mája102298-517113VALÍČKOVÁ Martina
KOCÚROVÁ Iva101-(+219)191KUČA Tomáš
1341-1910
(+569)
 

 
Zápas č. 8 ze dne 13.02.2019
Matthews Company5-0Šedý vlk a vlčice
MATĚJŮ Matyáš123-96BARTOŇKOVÁ Marie
MATĚJŮ Jaromír178490-345129DVOŘÁČKOVÁ Míša
MATĚJŮ Filip189(+145)-120ŠACHEROVÁ Justýna
 
MATĚJŮ Matyáš175-143PETERKOVÁ Radka
MATĚJŮ Jaromír175556-34877ŠACHEROVÁ Andrea
MATĚJŮ Filip206(+208)-128DVOŘÁČKOVÁ Míša
 
MATĚJŮ Matyáš114-130BARTOŇKOVÁ Marie
MATĚJŮ Jaromír211463-31866ŠACHEROVÁ Justýna
MATĚJŮ Brigita138(+145)-122PETERKOVÁ Radka
 
MATĚJŮ Matyáš99-102ŠACHEROVÁ Andrea
MATĚJŮ Jaromír132359-334110DVOŘÁČKOVÁ Míša
MATĚJŮ Brigita128(+25)-122BARTOŇKOVÁ Marie
1868-1345
(+523)
 

 
Zápas č. 6 ze dne 07.02.2019
Grácie0-5Matthews Company
DUŠILOVÁ Simona102-166MATĚJŮ Jaromír
DOLEŽALOVÁ Martina85285-424127MATĚJŮ Brigita
DOLEŽALOVÁ Helena98-(+139)131MATĚJŮ Filip
 
DUŠILOVÁ Simona134-141MATĚJŮ Jaromír
DOLEŽALOVÁ Martina89340-419142MATĚJŮ Brigita
DOLEŽALOVÁ Helena117-(+79)136MATĚJŮ Filip
 
DUŠILOVÁ Simona93-154MATĚJŮ Jaromír
DOLEŽALOVÁ Martina109317-38995MATĚJŮ Matyáš
DOLEŽALOVÁ Helena115-(+72)140MATĚJŮ Brigita
 
DUŠILOVÁ Simona124-146MATĚJŮ Jaromír
DOLEŽALOVÁ Martina65291-441135MATĚJŮ Brigita
DOLEŽALOVÁ Helena102-(+150)160MATĚJŮ Filip
1233-1673
(+440)
 

 
Zápas č. 5 ze dne 06.02.2019
RB Team2-3Pohodáři
VALÍČEK Robert177-178VYBÍHAL Petr
SYCHRA Antonín106454-455139PAČÍNKOVÁ Alena
RÖSSLER Milan171-(+1)138DVOŘÁČEK Stanislav
 
VALÍČEK Robert180-120VYBÍHAL Petr
SYCHRA Antonín74399-398155PAČÍNKOVÁ Alena
RÖSSLER Milan145(+1)-123DVOŘÁČEK Stanislav
 
VALÍČEK Robert180-220VYBÍHAL Petr
VALÍČKOVÁ Martina149502-554185PAČÍNKOVÁ Alena
RÖSSLER Milan173-(+52)149DVOŘÁČEK Stanislav
 
VALÍČEK Robert164-200VYBÍHAL Petr
VALÍČKOVÁ Martina160505-500155PAČÍNKOVÁ Alena
RÖSSLER Milan181(+5)-145DVOŘÁČEK Stanislav
1860-1907
(+47)
 

 
Zápas č. 4 ze dne 05.02.2019
Šedý vlk a vlčice1-4Los Invalidos
DVOŘÁČKOVÁ Míša118-160ŽATECKÝ Jaroslav
ŠACHEROVÁ Justýna105381-400109URBAN Petr
HAMERSKÝ Miloslav158-(+19)131LAKOTOVÁ Jana
 
PETERKOVÁ Radka161-119ŽATECKÝ Jaroslav
DVOŘÁČKOVÁ Gabča84379-383131URBAN Petr
HAMERSKÝ Miloslav134-(+4)133LAKOTOVÁ Jana
 
ŠACHEROVÁ Justýna117-117ŽATECKÝ Jaroslav
DVOŘÁČKOVÁ Míša139396-389139URBAN Petr
HAMERSKÝ Miloslav140(+7)-133LAKOTOVÁ Jana
 
PETERKOVÁ Radka125-165ŽATECKÝ Jaroslav
DVOŘÁČKOVÁ Gabča70363-479167URBAN Petr
HAMERSKÝ Miloslav168-(+116)147LAKOTOVÁ Jana
1519-1651
(+132)
 

 
Zápas č. 3 ze dne 31.01.2019
Pohodáři5-0Střelci
JELÍNEK Radek157-124HORÁKOVÁ Leona
PAČÍNKOVÁ Alena185533-353146ŠVÉDA Michal
VYBÍHAL Petr191(+180)-83TĚŽKÁ Mája
 
JELÍNEK Radek138-98HORÁKOVÁ Leona
PAČÍNKOVÁ Alena122396-364180ŠVÉDA Michal
VYBÍHAL Petr136(+32)-86KOCÚROVÁ Iva
 
JELÍNEK Radek126-156ŠVÉDA Michal
PAČÍNKOVÁ Alena163433-36794TĚŽKÁ Mája
VYBÍHAL Petr144(+66)-117KOCÚROVÁ Iva
 
JELÍNEK Libor123-94HORÁKOVÁ Leona
PAČÍNKOVÁ Alena150409-29795TĚŽKÁ Mája
JOKEŠ Radek136(+112)-108KOCÚROVÁ Iva
1771-1381
(+390)
 

 
Zápas č. 2 ze dne 30.01.2019
Los Invalidos1-4Grácie
KADLEC Jan172-109MATĚJŮ Hana
URBAN Petr68377-25979DOLEŽALOVÁ Martina
LAKOTOVÁ Jana137(+118)-71DOLEŽALOVÁ Helena
 
LAKOTOVÁ Jana110-95MATĚJŮ Hana
URBAN Petr69273-341131DOLEŽALOVÁ Helena
KADLEC Jan94-(+68)115BARTOŠEK Michal
 
LAKOTOVÁ Jana149-129BARTOŠEK Michal
URBAN Petr104339-393151MATĚJŮ Hana
KADLEC Jan86-(+54)113DOLEŽALOVÁ Helena
 
LAKOTOVÁ Jana96-137BARTOŠEK Michal
URBAN Petr116314-34299DOLEŽALOVÁ Martina
KADLEC Jan102-(+28)106DOLEŽALOVÁ Helena
1303-1335
(+32)
 

 
Zápas č. 1 ze dne 29.01.2019
Matthews Company1-4RB Team
MATĚJŮ Matyáš107-156VALÍČEK Robert
MATĚJŮ Jaromír136443-435115SYCHRA Antonín
MATĚJŮ Filip200(+8)-164RÖSSLER Milan
 
MATĚJŮ Matyáš114-197VALÍČEK Robert
MATĚJŮ Brigita153407-468125SYCHRA Antonín
MATĚJŮ Filip140-(+61)146RÖSSLER Milan
 
MATĚJŮ Jaromír127-168VALÍČEK Robert
MATĚJŮ Brigita115397-461126SYCHRA Antonín
MATĚJŮ Filip155-(+64)167RÖSSLER Milan
 
MATĚJŮ Jaromír151-172VALÍČEK Robert
MATĚJŮ Brigita139443-454104SYCHRA Antonín
MATĚJŮ Filip153-(+11)178RÖSSLER Milan
1690-1818
(+128)